Blackminton Party Open

ICO Blackminton Party Open 2019 – výsledky

U12 MIX:

1   SONIK Oskar   POL KC Wolf Fighters (POL)
2   MIŁOŃ Filip   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3   GORCZYCA Alicja   POL KC Wolf Fighters (POL)
3   DRYJA Dominik   POL KC Wolf Fighters (POL)
5   MICIAN Peter   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   GRACOVA Monika   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
7   SOBOTOVA Lesia   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
7   LUKACKOVA Dorota   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

U18 chlapci:

1   SCAVNICKY Jan Jr.   SVK SbK Lipany (SVK)
2   FASKA Mateusz   POL KC Wolf Fighters (POL)
3   KOPILEC Adam   SVK SbK Lipany (SVK)
3   KOPILEC Viliam   SVK SbK Lipany (SVK)
5   KUZMIK Timotej   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
5   GRAC Zdenko   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
7   NIKERLE Kristian   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
  SMIECH Bartosz   POL KC Wolf Fighters (POL)
  KLEIN Marko   SVK ZS Mierova Svit (SVK)

U18 dievčatá:

1   DADULAKOVA Katarina   SVK SbK Lipany (SVK)
2   Uličná Zuzana   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
3   AMMEROVA Dasa   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
3   PRISTASOVA Petra   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   IMRICHOVA Livia   SVK SbK Lipany (SVK)
5   CAPOOVA Zuzana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
7   JANCEKOVA Bianka   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
7   MACSKÁS Molli   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   KALASZOVA Sara   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
9   PRISTASOVA Emma   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
9   LESKOVJANSKA Nikola   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
9   TAKÁCS Nikolett   HUN Debreceni Gekko (HUN)
13   MLYNSKA Lenka   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
13   MARTINCOVA Emma   SVK ZS Mierova Svit (SVK)

Muži:

1   MAKRLÍK Petr   CZE Východočeská sportovní (CZE)
2   WILKOSZ Wojciech   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3   MANDRYK Myhailo   UKR SC Uzghorod (UKR)
3   TURNA Patrik   SVK SK Prague United (CZE)
5   SUPIOT Nicolas   FRA Vajai SE (HUN)
5   KNOFLÍČEK Daniel   CZE Východočeská sportovní (CZE)
7   TAKÁCS Dávid   HUN Debreceni Gekko (HUN)
7   SMOLEN Tomas   SVK SbK Lipany (SVK)
9   PUSKAS Jozef   SVK SbK Lipany (SVK)
9   SZALAI Márkó   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   PUSKAS Marek   SVK SbK Lipany (SVK)
  KAKULA Adam   SVK SBK ZS Tribecska (SVK)
  SVOBODA Marián   SVK SbK Lipany (SVK)

Muži nad 40 rokov:

1   PETHO Zsolt   HUN FOXminton SC (HUN)
2   SAWICKI Mariusz   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3   WIESNER Zoltan   HUN Honvéd Auróra SE (HUN)
3   SCAVNICKY Jan Sr.   SVK SbK Lipany (SVK)
5   FERENCZI Istvan   HUN Debreceni Gekko (HUN)
5   PATEK Marcel   CZE Speed Team Praha (CZE)
7   JELENSKY Rastislav   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
7   SZIGYÁRTÓ István   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   AMMER Marián   SVK  
9   ULIČNÝ Stanislav   SVK  
  TAKÁCS Attila   HUN Debreceni Gekko (HUN)

Muži nad 50 rokov:

1   MAKRLÍK Petr   CZE Východočeská sportovní (CZE)
2   GIBALA Jozef   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
3   TSIUCALO Alexander   UKR SC Uzghorod (UKR)
3   HELDAK Vladimir   SVK SbK Lipany (SVK)
5   LESKI Pawel   POL BadBats Wroclaw (POL)
5   KISS Ferenc   HUN FOXminton SC (HUN)
7   MACSKÁS Zsolt   HUN Debreceni Gekko (HUN)
7   DEBRECENI Zsolt   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   VOJACEK Milos   CZE TJ AVIA Cakovice (CZE)
9   WINCENCIAK Jan   POL KC Wolf Fighters (POL)

Ženy:

1   WINCENCIAK Zofia   POL KC Wolf Fighters (POL)
2   OSVAY Edit   HUN Vajai SE (HUN)
3   ZATVARSKA Alona   UKR SC Uzghorod (UKR)
4   HISCAKOVA Silvia   SVK SbK Lipany (SVK)
5   HAVIAROVÁ Dominika   SVK Východočeská sportovní (CZE)
  SCAVNICKA Kristina   SVK SbK Lipany (SVK)
  SCAVNICKA Maria   SVK SbK Lipany (SVK)
  LUKACOVA Tamara   SVK TJ Slávia PU Presov (SVK)

Foto: Zoltan Wiesner

error

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
Facebook