MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V CROSSMINTONE

JUNIORSKÉ MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V CROSSMINTONE 2019 – výsledky

FOTOALBUM (klikni na foto)

U10 dievčatá:

1   MICHALIKOVA Romana   SVK SbK Lipany (SVK)
2   JASENSKA Daniela   SVK SbK Lipany (SVK)
3   SEJIRMANOVA Lea   SVK SbK Lipany (SVK)
4   HAJDUKOVÁ Saša   SVK ZS Kysak (SVK)
5   ANDRASCIKOVA Sarka   SVK SbK Lipany (SVK)
5   NOVÁKOVÁ Martina   SVK ZS Kysak (SVK)
5   SONČÍKOVÁ Klaudia   SVK ZS Kysak (SVK)
5   GATIALOVÁ Alexandra   SVK ZS Kysak (SVK)
9   KOSTURKOVÁ Sarah Claudia   SVK ZS Kysak (SVK)
9   SASÁKOVÁ Alexandra   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
9   KOVÁČOVÁ Tamara   SVK ZS Kysak (SVK)
9   RYBKOVÁ Karin   SVK ZS Kysak (SVK)
13   RICHVALSKÁ Miroslava   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
13   PRISTAŠOVÁ Nela   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
13   BAŠISTOVÁ Liliana   SVK ZS Kysak (SVK)
13   BODNÁROVÁ Emma   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

U10 chlapci:

1   KASSAY Maximilian   SVK ZS Kysak (SVK)
2   GAJDOS Peter   SVK ZS Kysak (SVK)
3   HOZA Maxim   SVK SbK Lipany (SVK)
4   ZOHN Richard   SVK ZS Kysak (SVK)
5   FRANKO Timotej   SVK ZS Kysak (SVK)
6   OKRAJEK Viktor Šimon   SVK ZS Kysak (SVK)
6   HOMZA Matej   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

U12 dievčatá:

1   GRACOVA Monika   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
2   SOBOTOVA Lesia   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
3   KOSTURKOVA Ella Lea   SVK ZS Kysak (SVK)
4   BUJNOVSKA Martina   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   NEČESANÁ Daniela   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   LUKACKOVA Dorota   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
7   REĽOVSKÁ Nina   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
7   BARBORKOVÁ Dajana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
7   VYVER Vanessa Van Der   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

U12 chlapci:

1   ZOHN Jozef   SVK ZS Kysak (SVK)
2   LEGATH Tomas   SVK ZS Kysak (SVK)
3   NOVAK Samuel   SVK ZS Kysak (SVK)
4   MICIAN Peter   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

U14 dievčatá:

1   JANCEKOVA Bianka   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
2   AMMEROVA Dasa   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
3   Uličná Zuzana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
4   PACINDOVA Klara   SVK SbK Lipany (SVK)
5   LESKOVJANSKA Nikola   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   MOZOLOVA Beata   SVK Lokomotíva BB (SVK)
5   MARTINCOVA Emma   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   MLYNSKA Lenka   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
9   KALASZOVA Sara   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
9   JACKOVA Zoja   SVK SbK Lipany (SVK)
9   JASENSKA Martina   SVK SbK Lipany (SVK)
9   OLEJAROVA Katarina   SVK SbK Lipany (SVK)
13   BUJNOVSKA Veronika   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
13   GOLENOVA Denisa   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
13   SALATOVA Slavomira   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
13   LEVOCKA Sofia   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
13   RICHVALSKA Viktoria   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
13   KICOVA Kristina   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

U14 chlapci:

1   SCAVNICKY Jan Jr.   SVK SbK Lipany (SVK)
2   KOPILEC Viliam   SVK SbK Lipany (SVK)
3   LEGATH Gabriel   SVK ZS Kysak (SVK)
4   DUDRA Maros   SVK ZS Kysak (SVK)
5   GRAC Zdenko   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   MRAZ Frantisek   SVK ZS Kysak (SVK)
5   ROBA Richard   SVK SbK Lipany (SVK)
5   SOLTIS Lubomir   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
9   NIKERLE Kristian   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
9   KUZMIK Matus   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
9   KUZMIK Timotej   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
9   POLOVKA Peter   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
9   SIMCAK Marek   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

U18 dievčatá:

1   DADULAKOVA Katarina   SVK SbK Lipany (SVK)
2   IMRICHOVA Livia   SVK SbK Lipany (SVK)
3   PRISTASOVA Petra   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
4   CAPOOVA Zuzana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

U18 chlapci:

1   HUBA Juraj   SVK SbK Lipany (SVK)
2   OROS Adam   SVK ZS Kysak (SVK)
3   KOPILEC Adam   SVK SbK Lipany (SVK)
4   BLASCAK Nikolas   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

Foto: Juraj Huba

error

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
Facebook