Lipany Open 2019

7. Crossminton Lipany Open 2019 – výsledky

U12 dievčatá

1   GORCZYCA Alicja   POL KC Wolf Fighters (POL)
2   SOBOTOVA Lesia   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
3   GRACOVA Monika   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
4   LUKACKOVA Dorota   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

U14 dievčatá

1   AMMEROVA Dasa   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
2   JANCEKOVA Bianka   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
3   MACSKÁS Molli   HUN Debreceni Gekko (HUN)
3   Uličná Zuzana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   TAKÁCS Nikolett   HUN Debreceni Gekko (HUN)
5   MLYNSKA Lenka   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
7   GOŁDASZ Martyna   POL KC Wolf Fighters (POL)
7   KALASZOVA Sara   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
7   MARTINCOVA Emma   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
10   LESKOVJANSKA Nikola   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
10   HUDAKOVA Liliana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
10   GOLENOVA Denisa   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
  VERNARECOVA Silvia   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
  SALATOVA Slavomira   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

U18 dievčatá

1   DADULAKOVA Katarina   SVK SbK Lipany (SVK)
2   IMRICHOVA Livia   SVK SbK Lipany (SVK)
3   PRISTASOVA Petra   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
4   CAPOOVA Zuzana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

U18 štvorhra dievčat

1   DADULAKOVA Katarina   SVK SbK Lipany (SVK)
1   IMRICHOVA Livia   SVK SbK Lipany (SVK)
2   TAKÁCS Nikolett   HUN Debreceni Gekko (HUN)
2   MACSKÁS Molli   HUN Debreceni Gekko (HUN)
3   Uličná Zuzana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
3   AMMEROVA Dasa   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
3   CAPOOVA Zuzana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
3   PRISTASOVA Petra   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   MLYNSKA Lenka   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   KALASZOVA Sara   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   MARTINCOVA Emma   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   JANCEKOVA Bianka   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   HUDAKOVA Liliana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   GOLENOVA Denisa   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   LESKOVJANSKA Nikola   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
  VERNARECOVA Silvia   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)

Ženy

1   LUKACOVA Tamara   SVK TJ Slávia PU Presov (SVK)
2   OSVAY Edit   HUN Vajai SE (HUN)
3   SCAVNICKA Kristina   SVK SbK Lipany (SVK)
3   WINCENCIAK Zofia   POL KC Wolf Fighters (POL)
5   JANČUNSKA Gabija   LTU KC Wolf Fighters (POL)
5   HISCAKOVA Silvia   SVK SbK Lipany (SVK)
7   HAVIAROVÁ Dominika   SVK Východočeská sportovní (CZE)
  ZATVARSKA Alona   UKR SC Uzghorod (UKR)

U12 chlapci

1   SONIK Oskar   POL KC Wolf Fighters (POL)
2   KOCHANA Piotr   POL KC Wolf Fighters (POL)
3   LEGATH Tomas   SVK ZS Kysak (SVK)
3   MIŁOŃ Filip   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5   MICIAN Peter   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
6   GOŁDASZ Michał   POL KC Wolf Fighters (POL)

U14 chlapci

1   SCAVNICKY Jan Jr.   SVK SbK Lipany (SVK)
2   LEGATH Gabriel   SVK ZS Kysak (SVK)
3   GRAC Zdenko   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
3   KOPILEC Viliam   SVK SbK Lipany (SVK)
5   SMIECH Bartosz   POL KC Wolf Fighters (POL)
5   DRYJA Dominik   POL KC Wolf Fighters (POL)
7   KUZMIK Timotej   SVK ZS Mierova Svit (SVK)
7   NIKERLE Kristian   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
7   JANČUNSKI Kamil   LTU KC Wolf Fighters (POL)
  POLOVKA Peter   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
  KLEIN Marko   SVK ZS Mierova Svit (SVK)

U18 štvorhra chlapcov

1   SCAVNICKY Jan Jr.   SVK SbK Lipany (SVK)
1   FASKA Mateusz   POL KC Wolf Fighters (POL)
2   KOPILEC Adam   SVK SbK Lipany (SVK)
2   KOPILEC Viliam   SVK SbK Lipany (SVK)
3   KUZMIK Timotej   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
3   NIKERLE Kristian   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
3   GRAC Zdenko   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
3   LEGATH Gabriel   SVK ZS Kysak (SVK)

Muži

1   MAKRLÍK Petr   CZE Východočeská sportovní (CZE)
2   KNOFLÍČEK Daniel   CZE Východočeská sportovní (CZE)
3   TAKÁCS Dávid   HUN Debreceni Gekko (HUN)
3   WILKOSZ Wojciech   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5   PJECHA Marian   SVK SbK Lipany (SVK)
5   MANDRYK Myhailo   UKR SC Uzghorod (UKR)
5   TURNA Patrik   SVK SK Prague United (CZE)
5   FASKA Mateusz   POL KC Wolf Fighters (POL)
9   SUPIOT Nicolas   FRA Vajai SE (HUN)
9   PUSKAS Marek   SVK SbK Lipany (SVK)
9   PUSKAS Jozef   SVK SbK Lipany (SVK)
9   SZALAI Márkó   HUN Debreceni Gekko (HUN)
13   KOPILEC Adam   SVK SbK Lipany (SVK)
13   JANČUNSKI Adrian   LTU KC Wolf Fighters (POL)
  KAKULA Adam   SVK SBK ZS Tribecska (SVK)
  SVOBODA Marián   SVK SbK Lipany (SVK)

Muži nad 40 rokov

1   SCAVNICKY Jan Sr.   SVK SbK Lipany (SVK)
2   SAWICKI Mariusz   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3   PETHO Zsolt   HUN FOXminton SC (HUN)
3   PATEK Marcel   CZE Speed Team Praha (CZE)
5   FERENCZI Istvan   HUN Debreceni Gekko (HUN)
5   WIESNER Zoltan   HUN Honvéd Auróra SE (HUN)
7   JANČUNSKI Andrzej   LTU KC Wolf Fighters (POL)
7   JELENSKY Rastislav   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
7   SZIGYÁRTÓ István   HUN Debreceni Gekko (HUN)
10   TAKÁCS Attila   HUN Debreceni Gekko (HUN)
  MOCHNAK Peter   SVK SbK Lipany (SVK)

Muži nad 50 rokov

1   GAWLAK Piotr   POL PZSB Gorlice (POL)
2   LESKI Pawel   POL BadBats Wroclaw (POL)
3   VOJACEK Milos   CZE TJ AVIA Cakovice (CZE)
3   GIBALA Jozef   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
5   MAKRLÍK Petr   CZE Východočeská sportovní (CZE)
5   TSIUCALO Alexander   UKR SC Uzghorod (UKR)
7   KISS Ferenc   HUN FOXminton SC (HUN)
7   WINCENCIAK Jan   POL KC Wolf Fighters (POL)
7   DEBRECENI Zsolt   HUN Debreceni Gekko (HUN)
10   HELDAK Vladimir   SVK SbK Lipany (SVK)
10   MACSKÁS Zsolt   HUN Debreceni Gekko (HUN)

Štvorhra

1   PATEK Marcel   CZE Speed Team Praha (CZE)
1   MAKRLÍK Petr   CZE Východočeská sportovní (CZE)
2   MANDRYK Myhailo   UKR SC Uzghorod (UKR)
2   ZATVARSKA Alona   UKR SC Uzghorod (UKR)
3   SZALAI Márkó   HUN Debreceni Gekko (HUN)
3   TAKÁCS Dávid   HUN Debreceni Gekko (HUN)
3   HELDAK Vladimir   SVK SbK Lipany (SVK)
3   PJECHA Marian   SVK SbK Lipany (SVK)
5   DEBRECENI Zsolt   HUN Debreceni Gekko (HUN)
5   MACSKÁS Zsolt   HUN Debreceni Gekko (HUN)
5   KISS Ferenc   HUN FOXminton SC (HUN)
5   PETHO Zsolt   HUN FOXminton SC (HUN)
5   SUPIOT Nicolas   FRA Vajai SE (HUN)
5   OSVAY Edit   HUN Vajai SE (HUN)
5   KNOFLÍČEK Daniel   CZE Východočeská sportovní (CZE)
5   MAKRLÍK Petr   CZE Východočeská sportovní (CZE)
9   SZIGYÁRTÓ István   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   WINCENCIAK Zofia   POL KC Wolf Fighters (POL)
9   WILKOSZ Wojciech   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
9   LUKACOVA Tamara   SVK TJ Slávia PU Presov (SVK)
9   HAVIAROVÁ Dominika   SVK Východočeská sportovní (CZE)
9   GIBALA Jozef   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
9   PUSKAS Marek   SVK SbK Lipany (SVK)
9   PUSKAS Jozef   SVK SbK Lipany (SVK)
9   TAKÁCS Attila   HUN Debreceni Gekko (HUN)
  KAKULA Adam   SVK SBK ZS Tribecska (SVK)
  JELENSKY Rastislav   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
  TURNA Patrik   SVK SK Prague United (CZE)

Foto: Zoltan Wiesner

error

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
Facebook