ICO News January 2021

ICO novinky – január 2021

Vážení hráči,

rok 2020 je za nami a pravdepodobne sme sa nikdy tak netešili, že tento rok skončil. Sezóna 2020 bola strašná, odohralo sa len málo turnajov a musíme dúfať, že rok 2021 bude pre nás oveľa príjemnejší. ICO (Medzinárodná crossmintonová organizácia) je napriek tomu v posledných mesiacoch veľmi aktívny, najmä pri prechode z Ophardtu na Tournament Software. Neprehliadnite najnovšie správy nižšie.

Najnovšie správy o softvéri Tournament Software

Náš projekt prechodu z Ophardtu na Tournament Software pomaly prichádza na cieľovú čiaru. Výsledky z minulých turnajov stále pridávame za vzácnej pomoci niektorých našich hráčov. Keď zadáme všetky výsledky z minulého roka, ranking sa zverejní online a bude prijaté rozhodnutie o jeho nastaveniach.

Všetci hráči zatiaľ dostanú pozvánku na pripojenie sa do systému. Systém už umožňuje organizáciu turnajov, preto ho čo najskôr začneme testovať v praxi, aby sme boli plne funkční na začiatok novej sezóny.

Anglicko sa stáva členom ICO

Anglická spoločnosť Ready … Go (Sports) Ltd. sa stala členom ICO ako pridružený člen. 18. novembra 2020 bola podpísaná dohoda o pridružení k členstvu v ICO medzi prezidentom ICO Matjažom Šušteršičom a Petrom Gonsalvesom z Ready … Go (Sports) Ltd.. Vitajte Anglicko!

Boris Jerković sa stáva členom rady ICO

Novým členom rady ICO je Boris Jerković zo Srbska. Ako zakladateľ a prezident klubu SBC Speeder Sombor sa Boris v poslednom desaťročí osvedčil ako cenný člen našej crossmintonovej komunity. Sme veľmi radi, že ho máme na palube a želáme mu veľa úspechov v jeho novej pozícii!

1. svetový e-kongres alternatívnych športov a hier

9. októbra prezentovala Juanma Santana, ktorá zastupuje Crossminton v Španielsku a celú komunitu crossmintonu, prezentáciou crossmintonu v rámci 1. svetového elektronického kongresu alternatívnych športov a hier, ktorý organizovala WASG (Svetová organizácia alternatívnych športov a hier). Zúčastnilo sa jej 21 krajín, kde bolo prezentovaných okolo 100 hier a alternatívnych športov. Je to bezpochyby sieť, v ktorej je mnoho odborníkov z oblasti športu a fyzickej aktivity a je tak ideálnym miestom na propagáciu crossmintonu.

S pozdravom, Rada ICO

About Post Author

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email