Crossminton Prešov Open

Crossminton Prešov Open 2020 – výsledky

Presné výsledky môžete nájsť aj tu: http://crosstour.azurewebsites.net/Home/TournamentDraw?tournamentId=130

  Ženy nad 40 rokov
Rank Name Nation Club
1 JAGIELLO Beata POL Speed Club Brzeszcze (POL)
2 KOWALCZYK Joanna POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3 SCAVNICKA Maria SVK SbK Lipany (SVK)
4 HISCAKOVA Silvia SVK SbK Lipany (SVK)

 

  Juniorky do 12 rokov
Rank Name Nation Club
1 MICHALIKOVA Romana SVK SbK Lipany (SVK)
2 GORCZYCA Alicja POL KC Wolf Fighters (POL)
3 JASENSKA Daniela SVK SbK Lipany (SVK)
4 MOLČANOVÁ Tamara SVK SbK Lipany (SVK)

 

  Juniorky do 18 rokov
Rank Name Nation Club
1 DADULAKOVA Katarina SVK SbK Lipany (SVK)
2 AMMEROVA Dasa SVK ZS Mierova Svit (SVK)
3 JANCEKOVA Bianka SVK ZS Mierova Svit (SVK)
4 PRISTASOVA Petra SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5 OLEJAROVA Katarina SVK SbK Lipany (SVK)

 

  Ženy
Rank Name Nation Club
1 LUKACOVA Tamara SVK TJ Slávia PU Presov (SVK)
2 WINCENCIAK Zofia POL KC Wolf Fighters (POL)
3 SCAVNICKA Kristina SVK SbK Lipany (SVK)
4 GBUROVÁ Daniela SVK  

 

  Muži nad 50 rokov
Rank Name Nation Club
1 GAWLAK Piotr POL PZSB Gorlice (POL)
2 KNOT Jerzy POL PZSB Gorlice (POL)
3 HELDAK Vladimir SVK SbK Lipany (SVK)
4 WINCENCIAK Jan POL KC Wolf Fighters (POL)
5 AMMER Marian SVK  

 

  Muži nad 40 rokov
Rank Name Nation Club
1 SCAVNICKY Jan Sr. SVK SbK Lipany (SVK)
2 SAWICKI Mariusz POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3 KLODA Robert POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3 MOCHNAK Peter SVK SbK Lipany (SVK)
5 SWĘD Damian POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5 JAGIELLO Wojciech POL Speed Club Brzeszcze (POL)
7 MICHALÍK Rastislav SVK SbK Lipany (SVK)

 

  Juniori do 12 rokov
Rank Name Nation Club
1 SONIK Oskar POL KC Wolf Fighters (POL)
2 MIŁOŃ Filip POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3 KOCHANA Piotr POL KC Wolf Fighters (POL)
4 LEGATH Tomas SVK ZS Kysak (SVK)

 

  Juniori do 18 rokov
Rank Name Nation Club
1 FASKA Mateusz POL KC Wolf Fighters (POL)
2 KOPILEC Viliam SVK SbK Lipany (SVK)
3 SCAVNICKY Jan Jr. SVK SbK Lipany (SVK)
4 LEGATH Gabriel SVK ZS Kysak (SVK)
5 KOPILEC Adam SVK SbK Lipany (SVK)

 

  Štvorhra do 18 rokov
Rank Name Nation Club
1 DADULAKOVA Katarina SVK SbK Lipany (SVK)
1 LEGATH Gabriel SVK SbK Lipany (SVK)
2 KOCHANA Piotr POL KC Wolf Fighters (POL)
2 SONIK Oskar POL KC Wolf Fighters (POL)
3 PRISTASOVA Petra SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
3 AMMEROVA Dasa SVK ZS Mierova Svit (SVK)
4 KOPILEC Adam SVK SbK Lipany (SVK)
4 OLEJAROVA Katarina SVK SbK Lipany (SVK)

 

  Muži
Rank Name Nation Club
1 KOZÁRI David HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
2 PJECHA Vladimir SVK SbK Lipany (SVK)
3 WILKOSZ Wojciech POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3 KNAPCZYK Mateusz POL KC Wolf Fighters (POL)
5 MIŁOŃ Slawomir POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5 PUSKAS Jozef SVK SbK Lipany (SVK)
7 SVOBODA Marián SVK SbK Lipany (SVK)
7 POREMBA Maroš SVK SbK Lipany (SVK)
7 PUSKAS Marek SVK SbK Lipany (SVK)
10 PJECHA Marian SVK SbK Lipany (SVK)
10 LEHET Jakub SVK  
10 TIMM Sebastian GER Red Devils Bautzen (GER)

 

  Štvorhra Open
Rank Name Nation Club
1 KOZÁRI David HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
1 KNAPCZYK Mateusz POL KC Wolf Fighters (POL)
2 PJECHA Marian SVK SbK Lipany (SVK)
2 PJECHA Vladimir SVK SbK Lipany (SVK)
3 FASKA Mateusz POL KC Wolf Fighters (POL)
3 WINCENCIAK Jan POL KC Wolf Fighters (POL)
3 HELDAK Vladimir SVK SbK Lipany (SVK)
3 MOCHNAK Peter SVK SbK Lipany (SVK)
5 PUSKAS Marek SVK SbK Lipany (SVK)
5 SVOBODA Marián SVK SbK Lipany (SVK)
5 POREMBA Maroš SVK SbK Lipany (SVK)
5 GAWLAK Piotr POL PZSB Gorlice (POL)
5 KNOT Jerzy POL PZSB Gorlice (POL)
5 SWĘD Damian POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5 KLODA Robert POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5 KOPILEC Viliam SVK SbK Lipany (SVK)
 

 

Štvorhra MIX

Rank Name Nation Club
1 SCAVNICKA Maria SVK SbK Lipany (SVK)
1 SCAVNICKY Jan Sr. SVK SbK Lipany (SVK)
2 MIŁOŃ Slawomir POL Speed Club Brzeszcze (POL)
2 KOWALCZYK Joanna POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3 WILKOSZ Wojciech POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3 WINCENCIAK Zofia POL KC Wolf Fighters (POL)
3 SAWICKI Mariusz POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3 JAGIELLO Beata POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5 SCAVNICKY Jan Jr. SVK SbK Lipany (SVK)
5 SCAVNICKA Kristina SVK SbK Lipany (SVK)
5 PUSKAS Jozef SVK SbK Lipany (SVK)
5 LUKACOVA Tamara SVK TJ Slávia PU Presov (SVK)

Fotoalbum (klikni na obrazok)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email