Begin: 19:30

Dôležité / Important:

1. Blackminton začína po Lipany Open.
2.
Systém KO na dva prehrané zápasy (každý zápas sa hrá na 2 víťazné sety, prvý a druhý set trvá 4 minúty). Tretí set sa hraje na 2 minúty.
3. Keď zaznie siréna, hra okamžite končíKeď bude po siréne remíza, zahrá sa ešte jeden košík.
4. Stále sleduj poradie zápasov! Buď pripravený pred zápasom.
5. Ak neprídete na vyzvanie na kurt, prehrávate kontumačne 0:16, 0:16.
6. Ak prehráte prvý zápas, presuniete sa do KO losers a hráte ďalšie zápasy, kým neprehráte druhýkrát.

1. Blackminton starts after Lipany Open.
2. KO system for two lost matches (each match up to 2 sets won, the first and second set takes 4 minutes). Third set is played for 2 minutes.
3. When the siren sounds, the match ends immediately! When there is a tie after the siren, one more speeder is played.

4. Keep checking schedule. Be prepared before the match.
5. If you don’t come to your court, when we call, you lose 0:16, 0:16.
6. When you lose the first match, you go to KO losers. And you play until you lose the second match.

SCHEDULE:  SCHEDULE