Memorial Martina Šveca

Crossminton Memorial Martina Šveca 2019 – výsledky

Crossminton female Adults Individual
Rank Name Nation Club
1 WINCENCIAK Zofia POL KC Wolf Fighters (POL)
2 SYC-KRIVANOVA Lucia SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
3 SYC-KRIVANOVA Henrieta SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
3 HISCAKOVA Silvia SVK SbK Lipany (SVK)
5 MALATINSKA Monika SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
5 DADULAKOVA Katarina SVK SbK Lipany, ZS Kysak (SVK)
7 IMRICHOVA Livia SVK SbK Lipany, ZS Kysak (SVK)
7 ŠKAMLOVÁ Martina SVK Cross Zvolen (SVK)
9 HAVIAROVÁ Dominika SVK Východočeská sportovní (CZE)
900 SYC-KRIVANOVA Barbora SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
Crossminton open Adults Individual
Rank Name Nation Club
1 WILKOSZ Wojciech POL Speed Club Brzeszcze (POL)
2 OSTRIHON Andrej SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
3 PJECHA Vladimir SVK SbK Lipany (SVK)
3 GIBALA Jozef SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
5 PUSKAS Jozef SVK SbK Lipany (SVK)
5 TURNA Patrik SVK SK Prague United (CZE)
7 TRAYCHEV Ventsislav BUL SC Crossminton Bulgaria (BUL)
7 FASKA Mateusz POL KC Wolf Fighters (POL)
7 JELENSKY Rastislav SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
10 DIMITROV Aleksandar BUL SC Crossminton Bulgaria (BUL)
10 VASKO Stefan SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
10 ŠVEC Jakub SVK  
10 WINCENCIAK Jan POL KC Wolf Fighters (POL)
10 SYC-KRIVAN Lubomir SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
900 KAKULA Adam SVK SBK ZS Tribecska (SVK)
Crossminton open Adults Individual
Rank Name Nation Club
1 WILKOSZ Wojciech POL Speed Club Brzeszcze (POL)
2 OSTRIHON Andrej SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
3 PJECHA Vladimir SVK SbK Lipany (SVK)
3 GIBALA Jozef SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
5 PUSKAS Jozef SVK SbK Lipany (SVK)
5 TURNA Patrik SVK SK Prague United (CZE)
7 TRAYCHEV Ventsislav BUL SC Crossminton Bulgaria (BUL)
7 FASKA Mateusz POL KC Wolf Fighters (POL)
7 JELENSKY Rastislav SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
10 DIMITROV Aleksandar BUL SC Crossminton Bulgaria (BUL)
10 VASKO Stefan SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
10 ŠVEC Jakub SVK  
10 WINCENCIAK Jan POL KC Wolf Fighters (POL)
10 SYC-KRIVAN Lubomir SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
900 KAKULA Adam SVK SBK ZS Tribecska (SVK)
Crossminton open U12 Individual
Rank Name Nation Club
1 DRYJA Dominik POL KC Wolf Fighters (POL)
2 GORCZYCA Alicja POL KC Wolf Fighters (POL)
3 SONIK Oskar POL KC Wolf Fighters (POL)
4 KOCHANA Piotr POL KC Wolf Fighters (POL)
error

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
Facebook