Beachminton Lipany Cup 2023 vysledky

Beachminton Lipany Cup 2023 – výsledky

12. augusta 2023 sa odohral crossmintonový turnaj v AquaParku v Lipanoch na pieskových ihriskách. Turnaj dopadol nad očakávanie, keďže počasie nám prialo a boli ideálne podmienky pre hru.

Medzi ženami sa najviac darilo Kataríne Daduľákovej (TJ Slávia PU Prešov), ktorá vo finále porazila Banskobystričanku Luciu Syč-Kriváňovú 2:1 na sety. Na 3. mieste skončili juniorky Romana Michalíková a Bianka Jančeková (obe SbK Lipany). Medzi mužmi sa podarilo obhájiť minuloročné 1. miesto domácemu hráčovi Vladimírovi Pjechovi, keď vo finále zdolal spoluhráča z klubu Mariána Svobodu 2:1 na sety. Na 3. mieste skončil Piotr Gawlak z Poľska a Maroš Poremba.

Hrala sa aj juniorska kategória do 14 rokov, v ktorej dominovala Saša Hajduková. Druhá skončila Laura Čorňáková a tretí Ján Koščák. V seniorskej štvorhre  zvíťazili Marián Svoboda a Maroš Poremba, ktorí vo finále zdolali Vladimíra Heldáka a Petra Mochňáka. V juniorskej štvorhre sa darilo najviac Saši Hajdukovej a Laure Čorňákovej, ktoré vo finále zdolali 2:1 na sety Petra Gajdoša a Jána Koščáka. Medzi začiatočníkmi zvíťazil Ján Náter. Druhý skončil Pavol Gajdoš a tretí Marek Bašista.

Fotoalbum:

About Post Author

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email