Silvester crossminton Lipany

3. Silvester Crossminton Lipany Cup + Silvestrovský blackminton – propozície

Miesto: veľká telocvičňa ZŠ Komenského 113, Lipany (vchod od malej telocvične)

Podporujú nás: Komunitná nadácia Modrá Torysa

Termín: nedeľa 29. 12. 2019
od 9:00 do  14:00 (denný turnaj)
od 16:00 do 20:00 (blackminton)
OBED: o 14:00 ideme do pizzerie BONO 😉

Prezentácia: 29. 12. 2019 od 8:30 do 9:00 (prezentácia na blackminton od 8:30 do 14:00)

Povrch: guma (3 ihriská)

Body do ICO a SAC: denný turnaj 100 bodov a blackminton 100 bodov pre víťazov

Štartovné: dobrovoľné (všetok výťažok pôjde na transparentný účet mesta Prešov pre ľudí postihnutých výbuchom plynu)

Ak si chcete crossminton vyskúšať a nemáte vybavenie, RAKETY VÁM POŽIČIAME 😉

Vekové kategórie:
Denný turnaj:
U14, U18 dievčatá, U18 chlapci, Muži, Ženy, M40, M50, Ž40, Open štvorhra, Začiatočníci

Blackminton: U18 dievčatá, U18 chlapci, Open, Ženy

– pre spustenie kategórie platí nasledovné: minimálny počet – juniori a začiatočníci 4 hráči, dospelí 8 hráči. Ak bude malý počet v niektorej kategórii, kategórie sa spoja.

Prihlášky: Je možné sa prihlásiť aj v deň turnaja 29. 12. 2019 do 8:45 ! ! !
REGISTRÁCIA VOPRED nám ušetrí čas v deň turnajov 😉

Registrácia na turnaj:

Aktuálny zoznam prihlásených hráčov (28.12.2019 – 20:35):

Silvester Cup:

Open:
1. Vladimír Pjecha
2. Ján Ščavnický st. (M40)
3. Jozef Puškáš
4. Marek Puškáš
5. Vladimír Heldák (M50)
6. Peter Mochňák (M40)
7. Pavol Roba (M40)
8. Marian Ammer (M50)
9. Dávid Gergelčík
10. Alexander Lukáč (M40)
11. Ignác Brosch

U18 chlapci:
1. Ján Ščavnický ml. (U14)
2. Gabriel Legath (U18)
3. Adam Kopilec (U18)
4. Juraj Huba (U18)
5. Richard Roba (U14)
6. Viliam Kopilec (U14)

Ženy:
1. Kristína Ščavnická
2. Silvia Hiščáková (Ž40)
3. Mária Ščavnická (Ž40)
4. Katarína Daduľaková (U18)
5. Lívia Imrichová (U18)
6. Bianka Jančeková (U14)
7. Dáša Ammerová (U18)
8. Petra Pristašová (U18)
9. Zoja Jacková (U14)
10. Klára Pacindová (U14)
11. Zuzana Uličná (U18)

Štvorhra:
1. Vladimír Pjecha / Silvia Hiščáková
2. Dáša Ammerová / Petra Pristašová
3. Richard Roba / Pavol Roba

4. Ján Ščavnický st. / Mária Ščavnická
5. Ján Ščavnický ml. / Kristína Ščavnická
-. Jozef Puškáš / ???
-. Marek Puškáš / ???
-. Katarína Daduľaková / ???
-. Lívia Imrichová / ???
-. Peter Mochňák / ???
-. Vladimír Heldák / ???
-. Gabriel Legath / ???
-. Zuzana Uličná / ???
-. Adam Kopilec / ???
-. Juraj Huba / ???
-. Alexander Lukáč / ???
-. Viliam Kopilec / ???

Silvestrovský blackminton:

Open:
1. Vladimír Pjecha
2. Ján Ščavnický st. (M40)
3. Jozef Puškáš
4. Vladimír Heldák (M50)
5. Peter Mochňák (M40)
6. Ján Ščavnický ml. (U14)
7. Ignác Brosch (začiatočník)
8. Adam Kopilec (U18)
9. Juraj Huba (U18)
10. Marian Ammer (M50)
11. Dávid Gergelčík

Ženy:
1. Kristína Ščavnická

2. Silvia Hiščáková (Ž40)
3. Mária Ščavnická (Ž40)
4. Katarína Daduľaková (U18)
5. Lívia Imrichová (U18)
6. Bianka Jančeková (U14)
7. Dáša Ammerová (U18)
8. Petra Pristašová (U18)
9. Zuzana Uličná (U18)


Pravidlá: Súťaží sa podľa platných pravidiel SAC

Hrací systém: základná časť: skupiny play off: KO systém (blackminton – KO systém na 2 prehry)

Košíky: Speedminton® Match speeder 2012

Rakety: Rakety dĺžky 57-61 cm, váha 155 – 180 g, súmernej konštrukcie (organizátor môže zapožičať zdarma počas trvania turnaja)

Hracie kurty: Crossmintonové kurty vedľa seba, kurt pozostáva z dvoch štvorcových polí dĺžky 5,5 m vzdialených 12,8m

Ceny: trofeje

Poznámka: Organizátor nie je zodpovedný za stratu osobných vecí.

Poistenie: Účastníci turnaja musia mať so sebou kartičku poistenca. Za poistenie účastníkov zodpovedajú samotní účastníci.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email