slovak open 2018

9. ICO Speedminton Slovak Open 2018 – Results

Najväčší crossmintonový turnaj na Slovensku sa konal tento víkend v Banskej Bystrici a zúčastnilo sa ho vyše osemdesiat hráčov z desiatich krajín. Nechýbali na ňom ani domáci hráči, ktorým sa nadmieru darilo.

Medzi ženami excelovala Banskobystričanka Barbora Syč-Kriváňová, ktorá počas celého turnaja prehrala iba vo finále slovinskej hráčke Lori Škerl. Spomedzi mužov sa z víťazstva tešil český reprezentant Petr Makrlík, keď vo finále zdolal ukrajinskú jednotku Myhaila Mandryka. Z našich sa najvyššie prebojovali Adam Kakula a Andrej Ostrihoň (Lokomotíva Banská Bystrica), keď podľahli až v semifinále skôr menovaným finalistom. 
 
Ten istý pár, ale tentokrát vo štvorhre prešiel až do finále, kde podľahli česko-švedskému páru Makrlík, Ekberg 16-14, 14-16, 7-16. Na treťom mieste skončili Vladimír Pjecha a Jozef Puškáš (obaja z SbK Lipany).
 
Pre Lipany ďalšie cenné trofeje vybojovali aj Ján Ščavnický ml., ktorý bol zlatý a Branislav Bujňaček, ktorý obsadil tretie miesto v kategórii juniorov do 12 rokov.
 

https://crosstour.azurewebsites.net/Home/TournamentResults?tournamentId=49&categoryName=Ladies

Boys U18

Rank Player name Country Reached stage
1 JERKOVIĆ Marko CRO W
2 JANČUNSKI Adrian LTU F
3 MELICHAR Jakub CZE SF
3 VOLEK Ondrej CZE SF
5 FASKA Mateusz POL 3rd in group
5 Lichý Jan CZE 3rd in group
7 JÁNSKÝ Adam CZE Group stage
7 BADURA Jan CZE Group stage
7 PISKURA Marko SVK Group stage

Juniors U12

Rank Player name Country Reached stage
1 SCAVNICKY Jan Jr. SVK W
2 HOLESINSKA Zuzana CZE F
3 JANČUNSKI Kamil LTU SF
3 BUJNACEK Branislav SVK SF
5 ROBA Richard SVK QF
5 KRPÁLKOVÁ Natálie CZE QF
7 KOPILEC Viliam SVK 3rd in group
7 DOLANSKÝ Matěj CZE 3rd in group
7 MAKAROV Lukáš CZE 3rd in group
10 MIŁOŃ Filip POL Group stage
10 Jancekova Bianka SVK Group stage

Ladies

Rank Player name Country Reached stage
1 ŠKERL Lori SLO W
2 SYC-KRIVANOVA Barbora SVK F
3 BOGNAR Krisztina HUN SF
3 ANDRLOVÁ Eliška CZE SF
5 BARKOVIĆ Paula CRO QF
5 KNEZ Danaja SLO QF
7 KRPÁLKOVÁ Nikol CZE 3rd in group
7 KOLKUSOVÁ Ivana SVK 3rd in group
7 ANDRLOVÁ Anna CZE 3rd in group
10 ŠKERL Rebeka SLO Group stage
10 DÓSA-RÁCZ Kitti HUN Group stage
10 WINCENCIAK Zofia POL Group stage
10 SYC-KRIVANOVA Lucia SVK Group stage
10 JANČUNSKA Gabija LTU Group stage

Ladies O40

Rank Player name Country Reached stage
1 SCHABEK Sabina POL W
2 BRAUN Helga HUN F
3 FIGLÁR Barbara HUN SF
3 SCHOLZOVÁ Jana CZE SF
5 SYC-KRIVANOVA Henrieta SVK 3rd in group
5 WERNEROVÁ Markéta CZE 3rd in group
7 KAPLON Joanna POL Group stage
7 SUCHÁ Naďa CZE Group stage

Men O40

Rank Player name Country Reached stage
1 CHMIELEWSKI Grzegorz POL W
2 PODVOLECKÝ Pavel CZE F
3 SAWICKI Mariusz POL SF
3 CWIAKALA Dariusz POL SF
5 PATEK Marcel CZE QF
5 SUSTERSIČ Matjaž SLO QF
7 ROBA Pavol SVK 3rd in group
7 MOCHNAK Peter SVK 3rd in group
9 VOJACEK Milos CZE Group stage
9 JANČUNSKI Andrzej LTU Group stage
.- ASZTALOS Attila HUN  

Men O50

Rank Player name Country Reached stage
1 LESKI Pawel POL W
2 CZEREMUZYNSKI Jacek POL F
3 GAWLAK Piotr POL SF
3 KNOBLING Charly GER SF
5 SZALMÁSI János HUN QF
5 MIEZYNSKI Bogdan POL QF
5 MAKRLÍK Petr CZE QF
5 JURAS Roman CZE QF
9 GIBALA Jozef SVK 3rd in group
9 HELDAK Vladimir SVK 3rd in group
9 GÜRTLER Jiri CZE 3rd in group
9 MORAVEC Milan CZE 3rd in group
13 SYC-KRIVAN Lubomir SVK Group stage
13 SVEC Martin SVK Group stage
13 ALEKSIĆ Nebojša CRO Group stage
13 NOVÁK Jiří CZE Group stage
13 WINCENCIAK Jan POL Group stage
13 FICHTER Heiko GER Group stage
-. KNOT Jerzy POL  

Open

Rank Player name Country Reached stage
1 MAKRLÍK Petr CZE W
2 MANDRYK Myhailo UKR F
3 OSTRIHON Andrej SVK SF
3 KAKULA Adam SVK SF
5 JOVAN Jaša SLO QF
5 MADEJ Sebastian POL QF
5 KOZÁRI David HUN QF
5 JERKOVIĆ Boris SRB QF
9 KUCINA Nikola CRO 3rd in group
9 MIŁOŃ Slawomir POL 3rd in group
9 PJECHA Vladimir SVK 3rd in group
9 VOSÁTKA Petr CZE 3rd in group
13 PUSKAS Marek SVK Group stage
13 KOLC Lukas CZE Group stage
13 JELENSKY Rastislav SVK Group stage
13 PUSKAS Jozef SVK Group stage
13 COUFAL Libor CZE Group stage
13 EKBERG Melker SWE Group stage

Open Double

Rank Player name Country Reached stage
1 MAKRLÍK Petr   W
1 EKBERG Melker   W
2 KAKULA Adam SVK F
2 OSTRIHON Andrej SVK F
3 PJECHA Vladimir   SF
3 JERKOVIĆ Boris   SF
3 JOVAN Jaša   SF
3 PUSKAS Jozef   SF
5 SYC-KRIVANOVA Henrieta   QF
5 SYC-KRIVANOVA Lucia   QF
5 MANDRYK Myhailo   QF
5 CWIAKALA Dariusz POL QF
5 LESKI Pawel POL QF
5 MADEJ Sebastian POL QF
5 CHMIELEWSKI Grzegorz   QF
5 WINCENCIAK Zofia POL QF
9 MELICHAR Jakub CZE 1/8F
9 Lichý Jan CZE 1/8F
9 GÜRTLER Jiri CZE 1/8F
9 BOGNAR Krisztina HUN 1/8F
9 FIGLÁR Barbara HUN 1/8F
9 SZALMÁSI János HUN 1/8F
9 CZEREMUZYNSKI Jacek   1/8F
9 DÓSA-RÁCZ Kitti   1/8F
9 PATEK Marcel CZE 1/8F
9 SAWICKI Mariusz POL 1/8F
9 MIŁOŃ Slawomir POL 1/8F
9 SUSTERSIČ Matjaž SLO 1/8F
9 ŠKERL Rebeka SLO 1/8F
9 KOZÁRI David HUN 1/8F
9 NOVÁK Jiří CZE 1/8F
9 JURAS Roman CZE 1/8F
17 VOSÁTKA Petr   1/16F
17 KOLKUSOVÁ Ivana   1/16F
17 KNOBLING Charly GER 1/16F
17 VOJACEK Milos CZE 1/16F
17 HELDAK Vladimir SVK 1/16F
17 MOCHNAK Peter SVK 1/16F
17 PUSKAS Marek SVK 1/16F
17 ROBA Pavol SVK 1/16F
17 KOLC Lukas CZE 1/16F
17 KNEZ Danaja SLO 1/16F
17 KRPÁLKOVÁ Nikol CZE 1/16F
17 WERNEROVÁ Markéta CZE 1/16F
17 ANDRLOVÁ Anna CZE 1/16F
17 ANDRLOVÁ Eliška CZE 1/16F
17 FICHTER Heiko GER 1/16F
17 ŠKERL Lori SLO 1/16F

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
Facebook