Na Slovak Open sa darilo našim hráčom

Poslednú májovú sobotu sa v Banskej Bystrici konal najväčší crossmintonový turnaj na Slovensku. Zúčastnilo sa ho viac ako 100 hráčov z 10 krajín. Slovenskí crossmintonisti si hanbu nespravili a celkovo získali 8 trofejí.

Výsledky:

U14 dievčatá:

1   JANCEKOVA Bianka   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
2   MACSKÁS Molli   HUN Debreceni Gekko (HUN)
3   CSENGE Illés   HUN Speedmeteor SE (HUN)
3   ULICNA Zuzana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   AMMEROVA Dasa   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
5   PACINDOVA Klara   SVK SbK Lipany (SVK)
7   MLYNSKA Lenka   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
7   OLEJAROVA Katarina   SVK SbK Lipany (SVK)
7   KALASZOVA Sara   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
10   LESKOVJANSKA Nikola   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
-.   MOZOLOVA Beata   SVK  

U14 chlapci:

1   SCAVNICKY Jan Jr.   SVK SbK Lipany (SVK)
2   JANČUNSKI Kamil   LTU KC Wolf Fighters (POL)
3   KOPILEC Viliam   SVK SbK Lipany (SVK)
4   RYBAK Michał   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
-.   GRAC Zdenko   SVK SŠ Mierova Svit (SVK)

U18 dievčatá:

1   ZUKIĆ Gala   CRO Speed Sharks Opatija (CRO)
2   MIŠKULIN Nika   CRO SBT Hrvatski (CRO)
3   CIBULKOVÁ Veronika   CZE SK Prague United (CZE)
3   ŠKODOVÁ Jesika   CZE Východočeská sportovní (CZE)
5   GAJDOSOVA Lesana   SVK ZS Kysak (SVK)
5   VERES Georgina   HUN Vajai SE (HUN)
7   CAPOOVA Zuzana   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
7   DADULAKOVA Katarina   SVK ZS Kysak (SVK)
7   PRISTASOVA Petra   SVK SŠ Mierová Svit (SVK)
-.   IMRICHOVA Livia   SVK ZS Kysak (SVK)

U18 chlapci:

1   FASKA Mateusz   POL KC Wolf Fighters (POL)
2   JANČUNSKI Adrian   LTU KC Wolf Fighters (POL)
3   RYBAK Mateusz   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3   BENCZŐ Balázs   HUN Vajai SE (HUN)
5   JANCZAK Maciej   POL KC Wolf Fighters (POL)
5   KOPILEC Adam   SVK SbK Lipany (SVK)

Muži:

1   MANDRYK Myhailo   UKR SC Uzghorod (UKR)
2   EKBERG Melker   SWE 7H Speeders (SWE)
3   PÁDÁR Pál   HUN Vajai SE (HUN)
3   RÁCZ László   HUN Debreceni Gekko (HUN)
5   TURNA Patrik   SVK SpeedFun Podbrezova (SVK)
5   KNAPCZYK Mateusz   POL KC Wolf Fighters (POL)
5   KOZÁRI David   HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
5   RÁCZ Gergely   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   KAKULA Adam   SVK SBK ZS Tribecska (SVK)
9   VINCZE Olivér   HUN Tolna VFC Leopárdok (HUN)
11   TAKÁCS Dávid   HUN Debreceni Gekko (HUN)
11   PJECHA Vladimir   SVK SbK Lipany (SVK)
11   MIŁOŃ Slawomir   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
11   WILKOSZ Wojciech   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
11   PUSKAS Jozef   SVK SbK Lipany (SVK)
16   MADEJ Sebastian   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
16   TIMM Sebastian   GER Red Devils Bautzen (GER)
16   NEVRKLA Daniel   CZE Olomouc (CZE)
16   MORISSEAU Olivier   FRA Speed Roazhon Club (FRA)
16   KALIGARI Matej Tino   CRO SBT Hrvatski (CRO)
16   SUPIOT Nicolas   FRA Vajai SE (HUN)
16   VLADIC Marko   CRO SBC Zagreb (CRO)
16   HÉJAS Norbert   HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)

Ženy:

1   OSVAY Edit   HUN Vajai SE (HUN)
2   SYC-KRIVANOVA Barbora   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
3   WERNEROVÁ Markéta   CZE Speed Team Praha (CZE)
3   WINCENCIAK Zofia   POL KC Wolf Fighters (POL)
5   JAGEČIĆ Laura   CRO SBC Zagreb (CRO)
5   BRAUN Helga   HUN Honvéd Auróra SE (HUN)
7   LUKACOVA Tamara   SVK TJ Slávia PU Presov (SVK)
7   ZRNIĆ Tatjana   CRO SBT Hrvatski (CRO)
7   SYC-KRIVANOVA Henrieta   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
10   JANČUNSKA Gabija   LTU KC Wolf Fighters (POL)
10   HAVIAROVÁ Dominika   SVK Východočeská sportovní (CZE)

Muži nad 40 rokov:

1   SCAVNICKY Jan Sr.   SVK SbK Lipany (SVK)
2   CHMIELEWSKI Grzegorz   POL BadBats Wroclaw (POL)
3   SAWICKI Mariusz   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3   ILIĆ Damir   CRO SBK Susak (CRO)
5   PETHO Zsolt   HUN FOXminton SC (HUN)
5   SZABÓ Endre   HUN Speedmeteor SE (HUN)
5   PATEK Marcel   CZE Speed Team Praha (CZE)
5   CWIAKALA Dariusz   POL BadBats Wroclaw (POL)
9   JELENSKY Rastislav   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
9   TAKÁCS Attila   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   KLODA Robert   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
9   SZIGYÁRTÓ István   HUN Debreceni Gekko (HUN)
13   FERENCZI Istvan   HUN Debreceni Gekko (HUN)
13   MOCHNAK Peter   SVK SbK Lipany (SVK)
13   JAGEČIĆ Sinisa   CRO SBC Zagreb (CRO)
13   JANČUNSKI Andrzej   LTU KC Wolf Fighters (POL)

Muži nad 50 rokov:

1   LESKI Pawel   POL BadBats Wroclaw (POL)
2   RÁCZ Imre   HUN Debreceni Gekko (HUN)
3   SZALMÁSI János   HUN Honvéd Auróra SE (HUN)
3   VINCZE Károly   HUN Tolna VFC Leopárdok (HUN)
5   WINCENCIAK Jan   POL KC Wolf Fighters (POL)
5   KISS Ferenc   HUN FOXminton SC (HUN)
7   HELDAK Vladimir   SVK SbK Lipany (SVK)
7   GAWLAK Piotr   POL PZSB Gorlice (POL)
7   MAKRLÍK Petr   CZE Východočeská sportovní (CZE)
10   GÜRTLER Jiri   CZE TJ AVIA Cakovice (CZE)
10   MACSKÁS Zsolt   HUN Debreceni Gekko (HUN)
10   ORBÁN László   HUN Vajai SE (HUN)
10   KNOT Jerzy   POL PZSB Gorlice (POL)
10   SVEC Martin   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
10   GIBALA Jozef   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)

Štvorhra MIX:

1   SYC-KRIVANOVA Henrieta   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
1   MANDRYK Myhailo   UKR SC Uzghorod (UKR)
2   OSVAY Edit   HUN Vajai SE (HUN)
2   PÁDÁR Pál   HUN Vajai SE (HUN)
3   MIŁOŃ Slawomir   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3   JANČUNSKA Gabija   LTU KC Wolf Fighters (POL)
3   WINCENCIAK Zofia   POL KC Wolf Fighters (POL)
3   KNAPCZYK Mateusz   POL KC Wolf Fighters (POL)
5   BRAUN Helga   HUN Honvéd Auróra SE (HUN)
5   SZALMÁSI János   HUN Honvéd Auróra SE (HUN)
5   LUKACOVA Tamara   SVK TJ Slávia PU Presov (SVK)
5   WILKOSZ Wojciech   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5   WERNEROVÁ Markéta   CZE Speed Team Praha (CZE)
5   SAWICKI Mariusz   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
5   VERES Georgina   HUN Vajai SE (HUN)
5   BENCZŐ Balázs   HUN Vajai SE (HUN)
9   RYBAK Michał   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
9   GIBALA Jozef   SVK Lokomotiva Banska B. (SVK)
9   HAVIAROVÁ Dominika   SVK Východočeská sportovní (CZE)
9   MACSKÁS Molli   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   MACSKÁS Zsolt   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   ŠKODOVÁ Jesika   CZE Východočeská sportovní (CZE)
9   RYBAK Mateusz   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
9   JAGEČIĆ Laura   CRO SBC Zagreb (CRO)
9   JAGEČIĆ Sinisa   CRO SBC Zagreb (CRO)
9   CIBULKOVÁ Veronika   CZE SK Prague United (CZE)

Štvorhra Open:

1   CHMIELEWSKI Grzegorz   POL BadBats Wroclaw (POL)
1   VINCZE Károly   HUN Tolna VFC Leopárdok (HUN)
2   KAKULA Adam   SVK SBK ZS Tribecska (SVK)
2   TURNA Patrik   SVK SpeedFun Podbrezova (SVK)
3   EKBERG Melker   SWE 7H Speeders (SWE)
3   SUPIOT Nicolas   FRA Vajai SE (HUN)
3   VINCZE Olivér   HUN Tolna VFC Leopárdok (HUN)
3   KOZÁRI David   HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
5   PUSKAS Jozef   SVK SbK Lipany (SVK)
5   PJECHA Vladimir   SVK SbK Lipany (SVK)
5   RÁCZ László   HUN Debreceni Gekko (HUN)
5   RÁCZ Imre   HUN Debreceni Gekko (HUN)
5   PATEK Marcel   CZE Speed Team Praha (CZE)
5   MAKRLÍK Petr   CZE Východočeská sportovní (CZE)
5   TAKÁCS Dávid   HUN Debreceni Gekko (HUN)
5   RÁCZ Gergely   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   GÜRTLER Jiri   CZE TJ AVIA Cakovice (CZE)
9   CWIAKALA Dariusz   POL BadBats Wroclaw (POL)
9   LESKI Pawel   POL BadBats Wroclaw (POL)
9   MIŠKULIN Nika   CRO SBT Hrvatski (CRO)
9   ZUKIĆ Gala   CRO Speed Sharks Opatija (CRO)
9   SZIGYÁRTÓ István   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   TAKÁCS Attila   HUN Debreceni Gekko (HUN)
9   PETHO Zsolt   HUN FOXminton SC (HUN)
9   KISS Ferenc   HUN FOXminton SC (HUN)
9   KNOT Jerzy   POL PZSB Gorlice (POL)
9   GAWLAK Piotr   POL PZSB Gorlice (POL)
9   NEVRKLA Daniel   CZE Olomouc (CZE)

U12 open:

1   GERGŐ Janka   HUN Szabadszallasi Leopardok (HUN)
2   MIŁOŃ Filip   POL Speed Club Brzeszcze (POL)
3   DRYJA Dominik   POL KC Wolf Fighters (POL)
3   GORCZYCA Alicja   POL KC Wolf Fighters (POL)
5   KOCHANA Piotr   POL KC Wolf Fighters (POL)
5   SONIK Oskar   POL KC Wolf Fighters (POL)

Zdroj: crossminton.ophardt.online

error

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
Facebook