Junior Lipany Cup 2019

Na crossmintonovom turnaji v Lipanoch hralo 57 juniorov

6. júna sa konal v Lipanoch siedmy ročník juniorského crossmintonového turnaja, na ktorom sa stretli žiaci zo Svitu, Kysaku a z Lipian. V jednotlivých kategóriách zvíťazili Gajdošová, Oros, Ammerová, V. Kopilec, Zohn, Hudáková a Hoza.

Výsledky:

  Juniori U10:  
1. Maxim Hoza ZŠ Komenského Lipany
2. Romana Michalíková ZŠ Komenského Lipany
3. Jakub Tkáč ZŠ Komenského Lipany
3. Daniela Jasenská ZŠ Komenského Lipany
5. Sárka Andraščíková ZŠ Komenského Lipany
5. Stanislav Gladiš ZŠ Komenského Lipany
5. Zara Vargová ZŠ Komenského Lipany
     
  Začiatočníci:  
1. Liliana Hudáková SŠ Mierová Svit
2. Peter Polovka SŠ Mierová Svit
3. Denisa Goleňová SŠ Mierová Svit
3. Viktória Richvalská SŠ Mierová Svit
5. Simona Vendrinská SŠ Mierová Svit
5. Slavomíra Šalátová SŠ Mierová Svit
7. Martina Kováčová ZŠ Kysak
7. Kristián Nikerle SŠ Mierová Svit
7. Veronika Bujnovská SŠ Mierová Svit
7. Kristína Kicová SŠ Mierová Svit
     
  Juniori U12:  
1. Jozef Zohn ZŠ Kysak
2. Lesia Sobotová SŠ Mierová Svit
3. Peter Mičian SŠ Mierová Svit
3. Martina Bujnovská SŠ Mierová Svit
5. Nina Suranovská SŠ Mierová Svit
5. Ella Lea Kosturková ZŠ Kysak
5. Dorota Lukačková SŠ Mierová Svit

 

  U14 dievčatá: BODY Košíky  
1.  Dáša Ammerová 4 36 SŠ Mierová Svit
2. Bianka Jančeková 3 24 SŠ Mierová Svit
3. Klára Pacindová 3 13 Gymnázium Lipany
3. Martina Jasenská 3 12 ZŠ Komenského Lipany
5. Petra Jurčová 2 9 SŠ Mierová Svit
6. Lenka Mlynská 2 3 SŠ Mierová Svit
7.  Zoja Jacková 2 -8 ZŠ Komenského Lipany
8. Lydia Tobiašová 2 -9 Gymnázium Lipany
9. Sára Kalaszová 2 -12 SŠ Mierová Svit
10. Nikola Leskovjanská 2 -13 SŠ Mierová Svit
11. Emma Martincová 1 -5 SŠ Mierová Svit
12. Nina Lazorová 1 -15 ZŠ Komenského Lipany
13. Katarína Olejarová 1 -20 ZŠ Komenského Lipany
14. Nicol Križalkovičová 0 -15 Gymnázium Lipany
         
  U14 chlapci: BODY Košíky  
1. Viliam Kopilec 4 34 ZŠ Komenského Lipany
2. Ján Ščavnický ml. 3 12 ZŠ Komenského Lipany
3. Richard Roba 3 10 ZŠ Komenského Lipany
3. Ľubomír Šoltís 2 7 SŠ Mierová Svit
5. Marko Piskura 2 4 ZŠ Komenského Lipany
6. Zdenko Grác 2 0 SŠ Mierová Svit
7. František Mráz 2 -9 ZŠ Kysak
8. Maroš Dudra 1 -9 ZŠ Kysak
9. Marko Klein 1 -18 SŠ Mierová Svit
10. Timotej Kuzmík 0 -31 SŠ Mierová Svit

 

  U18 dievčatá:  
1. Lesana Gajdošová ZŠ Kysak
2. Katarína Daduľaková ZŠ Kysak
3. Zuzana Čapoová SŠ Mierová Svit
3. Lívia Imrichová ZŠ Kysak
4. Petra Pristašová SŠ Mierová Svit
     
  U18 chlapci:  
1. Adam Oros ZŠ Kysak
2. Juraj Huba SbK Lipany
3. Adam Kopilec SbK Lipany
3. Nikolas Blaščák SŠ Mierová Svit

Výsledky: http://crossminton.sk/na-crossmintonovom-turnaji-v-lipanoch-hralo-57-juniorov/

Zveřejnil(a) Crossminton.sk dne Čtvrtek 6. června 2019

Podporili nás:

error

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
Facebook