Majstrovstvá sveta 2019 v crossmintone – skupiny

Dva týždne pred Majstrovstvami sveta 2019 v crossmintone boli vyžrebované skupiny vo všetkých kategóriách. V Budapešti sa stretne vyše 500 hráčov crossmintonu z celého sveta.

Program MS 2019 v crossmintone:

Streda (3. 7. 2019):

17:00 – 19:00  Registrácia

Štvrtok (4. 7. 2019): 

8:00 – 11:00  Registrácia

9:00 – 9:45  Otvárací ceremoniál

10:00  Začiatok juniorských kategórií – dvojhry (U12, U14, U18) a štvorhra dospelých

18:00  Finále U12, U14 a štvorhry dospelých

Piatok (5. 7. 2019): 

8:30  Pokračovanie U18, začiatok kategórií dospelých (muži, ženy) a seniorských štvorhier (O40, O50)

17:00 Finále U18 a seniorských štvorhier (O40, O50)

Sobotu (6. 7. 2019): 

8:30  Pokračovanie kategórií dospelých (muži, ženy) a začiatok seniorských kategórií (O40, O50, O60)

17:00  Finále kategórií dospelých (muži, ženy)

Nedeľa (7. 7. 2019): 

8:30  Začiatok juniorských štvorhier (U18 double), pokračovanie seniorských kategórii (O40, O50, O60)

12:00  Finále juniorských štvorhier (U18 double) a seniorských kategórií (O40, O50, O60)

 

Rozpis zápasov a LIVE SCORE:

 

Ako pracovať s CrossTour?

Vyberte si konkrétnu kategóriu, ktorú si chcete pozrieť. 
Keď si chcete pozrieť skupiny, kliknite na „Draw„. Ak chcete vidieť „pavúka“ kliknite na „KO“ v zelenom riadku.

Keď chcete vedieť, kedy a na ktorom kurte mate hrať, kliknite na „Matches„. Môžete najať svoj zápas, alebo zápas niekoho iného aj cez vyhľadávač (v strede obrazovky).

Zápasy a LIVE SCORE – Muži a Ženy: http://crosstour.azurewebsites.net/Home/TournamentMatches?tournamentId=66

Zápasy a LIVE SCORE – Juniori: http://crosstour.azurewebsites.net/Home/TournamentMatches?tournamentId=67

Zápasy a LIVE SCORE – Seniori (40, 50, 60): http://crosstour.azurewebsites.net/Home/TournamentMatches?tournamentId=68

Zápasy a LIVE SCORE – Štvorhry: http://crosstour.azurewebsites.net/Home/TournamentMatches?tournamentId=65

Vyžrebované skupiny:

ŽENY:

Tamara Lukáčová (TJ Slávia PU Prešov), Kristína Ščavnická (SbK Lipany), Barbora Syč-Kriváňová ( Lokomotíva Banská Bystrica)

Klikni na tabuľku pre viac info

MUŽI:

Adam Kakula (SBK ZS Tribecska), Vladimír Pjecha a Jozef Puškáš (obaja SbK Lipany)

Klikni na tabuľku pre viac info

Juniorky do 18 rokov

Katarína Daduľáková, Lesana Gajdošová, Lívia Imrichová (všetky SbK Lipany – ZŠ Kysak)

Klikni na tabuľku pre viac info

Juniorky do 14 rokov

Bianka Jančeková, Dáša Ammerová, Zuzana Uličná (všetky SŠ Mierová Svit), Simona Macurová

Klikni na tabuľku pre viac info

Juniori do 14 rokov

Viliam Kopilec (SbK Lipany), Gabriel Legath (SbK Lipany – ZŠ Kysak)

Klikni na tabuľku pre viac info

Juniori do 12 rokov

Ján Ščavnický ml. (SbK Lipany)

Klikni na tabuľku pre viac info

Muži nad 40 rokov

Ján Ščavnický st., Peter Mochňák a Jaroslav Koribský (všetci SbK Lipany)

Klikni na tabuľku pre viac info

Ženy nad 40 rokov

Silvia Hiščáková a Mária Ščavnická (obe SbK Lipany)

Klikni na tabuľku pre viac info

Muži nad 50 rokov

Jozef Gibala (Lokomotíva Banská Bystrica)

Klikni na tabuľku pre viac info

Ženy nad 50 rokov

Henrieta Syč-Kriváňová (Lokomotíva Banská Bystrica)

Klikni na tabuľku pre viac info

Muži nad 60 rokov

Vladimír Heldák (SbK Lipany)

Klikni na tabuľku pre viac info

ŠTVORHRY

pre viac info o štvorhre, klikni na meno hráča alebo kategóriu

Štvorhra muži

2. kolo – (11.) Vladimír Pjecha / Peter Mochňák – víťaz Romans Logoss / Artis Lauva (LAT) alebo Hiroaki Nagakura / Hiromichi Akatuka (JAP)

 

Štvorhra MIX

2. kolo – (15.) Jozef Puškáš / Tamara Lukáčová – Petr Vosátka / Zuzana Honzková (CZE)

2. kolo – (14.) Adam Kakula / Barbora Syč-Kriváňová – Haruka Kitajima / Makoto Nakayama (JAP)

 

Juniorská štvorhra – dievčatá

1. kolo – Dáša Ammerová / Zuzana Uličná – (4.) Zuzana Holešinská / Veronika Cibuľková (CZE)

1. kolo – Bianka Jančeková / Lívia Imrichová(6.) Lesana Gajdošová / Katarína Daduľáková

 

Juniorská štvorhra – chlapci

1. kolo – (7.) Gabriel Legath / Viliam Kopilec – Marcell Boros / Bence Suveges (HUN)

 

Štvorhra MIX nad 40 rokov:

2. kolo – (4.) Ján Ščavnický st. / Mária Ščavnická – Tamás Lévai / Krisztina Takács (HUN)

 

Štvorhra muži nad 50 rokov:

2. kolo – (5.) Vladimír Heldák / Jozef Gibala – Mats Clasgard / Hakan Granberg (SWE)

 

ODKAZ na štvorhry TU: http://crosstour.azurewebsites.net/Home/TournamentDraw?tournamentId=65

error

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
Facebook